Pályázatok
Pályázatok
Eladó, bérbeadó önkormányzati ingatlanok
Interaktív városnézés
Történelmi Napok
Szentgotthárdi Hadiösvény
Szentgotthárdi Honismereti Klub
Közérdekű telefonszámok
Szentgotthárd lap
XIV. évfolyam 2. szám
Egyéb hírek

Álláshirdetés - Általános egészségügyi asszisztens

2021. április 08. csütörtök, 08:43

A Rendelőintézet Szentgotthárd az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló a 2020. évi C. törvény alapján állást hirdet Általános egészségügyi asszisztens munkakör betöltésére.

A jogviszony határozatlan idejű, teljes munkaidős.

A munkavégzés helye: Rendelőintézet Szentgotthárd, Vas megye, 9970 Szentgotthárd, Hunyadi u. 18.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Járóbeteg szakrendeléseken asszisztensi tevékenység

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására 256/2013. (VII. 5.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

A munkakör azonnal betölthető.

Pályázati feltételek:

· Középfokú képesítés, egészségügyi szakirány

· Magyar állampolgárság, büntetlen előélet és cselekvőképesség

· 18. életév betöltése

Az elbírálásnál előnyt jelent:

· Emelt szintű szakképesítés, endoszkópos szakasszisztens képesítés

· Egészségügyi területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat

· Felhasználói szintű egészségügyi medikai rendszer kezelésének ismerete

A benyújtandó iratok, igazolások:

· Fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajz

· Végzettségeket igazoló okiratok másolata

· 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

· Érvényes működési nyilvántartás, MESZK tagság

· A pályázó nyilatkozata arról, hogy a benyújtott anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik

· Beleegyező nyilatkozat arról, hogy a jelentkező egészségügyi alkalmassági vizsgálatnak az állás elnyerése esetén eleget tesz

Az álláshirdetéssel kapcsolatosan további információt Ginder Bernadett nyújt, a 06-94/380-042 (201 mellék) telefonszámon.

A jelentkezés benyújtható: személyesen vagy postai úton: Rendelőintézet Szentgotthárd, 9970 Szentgotthárd, Hunyadi utca 18. címen, e-mailben: munkaugy@rendelointezetsztg.hu címen keresztül (Ginder Bernadett részére)

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.rendelointezetsztg.hu honlapon szerezhet.

Forrás: Rendelőintézet Szentgotthárd