Pályázatok
Pályázatok
Eladó, bérbeadó önkormányzati ingatlanok
Interaktív városnézés
Történelmi Napok
Szentgotthárdi Hadiösvény
Szentgotthárdi Honismereti Klub
Közérdekű telefonszámok
Szentgotthárd lap
XIV. évfolyam 2. szám
Hírek

Álláshirdetés - Általános egészségügyi asszisztens

2020. november 04. szerda, 09:28

A Rendelőintézet Szentgotthárd a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Általános egészségügyi asszisztens munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
A munkavégzés helye:
Vas megye, 9970 Szentgotthárd, Hunyadi u. 18.
A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Járóbeteg szakrendeléseken asszisztensi tevékenység
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.
Pályázati feltételek:
• Középfokú képesítés, egészségügyi szakirány,
• Magyar állampolgárság
• Büntetlen előélet és cselekvőképesség
• 18. életév betöltése
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Emelt szintű szakképesítés, Endoszkópos szakasszisztens képesítés
• Egészségügyi területen szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
• Felhasználói szintű egészségügyi medikai rendszer kezelésének ismerete
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• Fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajz
• Végzettségeket igazoló okiratok másolata
• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
• Érvényes működési nyilvántartás, MESZK tagság
• A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik
• Beleegyező nyilatkozat arról, hogy a pályázó egészségügyi alkalmassági vizsgálatnak az állás elnyerése esetén eleget tesz
A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2020. november 22.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Ginder Bernadett nyújt, a 06-94/380-042 (201 mellék) -os telefonszámon.
A pályázatok benyújtásának módja:
Postai úton, a pályázatnak a Rendelőintézet Szentgotthárd címére történő megküldésével (9970 Szentgotthárd, Hunyadi utca 18. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 431/5-54/2020 , valamint a munkakör megnevezését: Általános egészségügyi asszisztens.
vagy
Elektronikus úton Ginder Bernadett részére a munkaugy@rendelointezetsztg.hu e-mail címen keresztül
vagy
Személyesen: Ginder Bernadett, Vas megye, 9970 Szentgotthárd, Hunyadi utca 18.
A pályázat elbírálásának határideje: 2020. november 29.
A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.rendelointezetsztg.hu honlapon szerezhet.

Forrás: Rendelőintézet Szentgotthárd
Eseménynaptár
2014. november
HKSzeCsPSzoV
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
hirdetés
St. Gotthard Spa & Wellness Andante RestaurantHotel Lipa
hirdetés