Pályázatok
Pályázatok
Eladó, bérbeadó önkormányzati ingatlanok
Interaktív városnézés
Történelmi Napok
Szentgotthárdi Hadiösvény
Szentgotthárdi Honismereti Klub
Közérdekű telefonszámok
Szentgotthárd lap
XIV. évfolyam 2. szám
Hírek

Álláshirdetés - Szociális diagnózis felvevő esetmenedzser

2021. július 06. kedd, 15:54

Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat - Szentgotthárd a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat - Szentgotthárd Család-és Gyermekjóléti Központ Szentgotthárd szociális diagnózis felvevő esetmenedzser munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Vas megye, 9970 Szentgotthárd, Vajda János utca 6.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

szociális diagnózis készítése, családgondozás, kliensekkel, jelzőrendszerrel való kapcsolattartás a szociális munka módszereivel

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• Főiskola, 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet, 2. melléklete szerint,

• fő szempont szerint, szociális ágazatban eltöltött szakmai tapasztalat - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

• Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• Erkölcsi bizonyítvány, végzettségeket igazoló dokumentumok másolata, motivációs levél, önéletrajz, hozzájáruló nyilatkozat a személyes adatok kezeléséről

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. július 27.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Uhor Anita nyújt, a 0694/380-068 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Elektronikus úton Uhor Anita részére a csaladsegito@csaladsegito-szentgotthard.hu E-mail címen keresztül

• Személyesen: Uhor Anita, Vas megye, 9970 Szentgotthárd, Vajda János utca 6. .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

személyes interjú keretében, illetve írásban történő visszajelzés

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. július 28.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

• kozigallas.gov.hu - 2021. július 9.

• csaladsegito-szentgotthard.hu - 2021. július 7.

• www.szentgotthard.hu - 2021. július 7.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.csaladsegito-szentgotthard.hu honlapon szerezhet.

Forrás: Család- és Gyermekjóléti Központ
Eseménynaptár
2014. november
HKSzeCsPSzoV
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
hirdetés
St. Gotthard Spa & Wellness Andante RestaurantHotel Lipa
hirdetés